Hakkımızda

Bizden satın almış olduğunuz barkod cihazlarınız için ücretsiz kurulum hizmeti, barkod yazıcı ve el terminallerinin satış sonrası destek hizmeti ihtiyacınızı işlerinizin aksamaması için hem yerinde hem de uzaktan servis desteğiyle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Eğitimli ve tecrübeli teknik servis ekibimizle, servisimize ulaşan barkod yazıcı, el terminali ve barkod okuyucularınızın tüm teknik sorunlarını aynı gün içerisinde tespit ederek tarafınıza, sistemimizin otomatik olarak göndermiş olduğu teknik servis raporundan sonra, onay vermenize istinaden işleme alıp sorunu çözümlemekteyiz. Baskılı ve baskısız etiket üretimi, donanım, sıfır ve ikinci el barkod yazıcı, yıkama talimatı (japon akmaz), ribon ve sarf malzemeleri dilediğiniz ölçülerde sizler için tedarik etmekteyiz. Her zaman sizlere çözüm üreten bir hizmet olduğunu unutmadan, sizlere sorun çıkartmamak, masraflarınızı arttırmamak amacı ile hizmetinizdeyiz. Bu sebeple de Barkod yazıcı, Barkod okuyucu, Yıkama talimatı (japon akmaz) gibi ürünler de akla gelen ilk isim olmaktayız.

Barkod yazıcılarınız için Yedek parça ve aksesuar alışverişlerinizi de websitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Ürünlerimiz, endüstri standartlarına uygun olarak üretilmekte ve kalite kontrol süreçlerinden geçmektedir.

Ürünlerimiz

MyBarkod olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çeşitli barkod okuyucu modelleri, barkod makineleri, etiketler ve ribonlar gibi ürünleri geniş bir ürün yelpazesiyle sunmaktayız.

Teknik Servis Desteği

Müşteri hizmetlerine de büyük önem vermekteyiz. Profesyonel ve deneyimli bir müşteri hizmetleri ekibimiz, sizlere satın alma sürecinde ve sonrasında yardımcı olmak için her zaman hazır bulunmaktadır. Sorularınızı yanıtlamak, teknik destek sağlamak veya herhangi bir konuda size rehberlik etmek için buradayız.

Türkiye'nin barkod platformu
MyBarcode

0 +
kategori
0 +
ürün
0 +
müşteri pötrföyü
0 k
memnuniyet